BZ Consulting
ul. Załogowa 2, 80-557 Gdańsk
Pon - Pt : 07:00 - 17:00
biuro@bz-consulting.pl
668 847 327
58 718 77 30

Poznaj BZ Consulting

Nic nie pozostawiamy przypadkowi...

about-icon-1

BZ Consulting to przede wszystkim różnorodna wiedza z zakresu prawa oraz księgowości, profesjonalizm wynikający z bogatego doświadczenia oraz pasja z pomocy rozwijającym się firmom. Już od ponad 10 lat wspieramy Polskie przedsiębiorstwa, zarówno te mikro i małe jak i wielomilionowe spółki w realizacji ich komercyjnych celów, zapewniając rzetelne, zgodne z przepisami prowadzenie księgowości oraz kompleksowe doradztwo finansowe. Nasza wykwalifikowana kadra ekspertów sumiennie dba o interesy naszych klientów poświęcając im nieograniczoną ilość swojego czasu. Siedziba naszej firmy mieści się w prestiżowym nowoczesnym biurowcu przy ulicy Załogowej 2 w Gdańsku.

Poznaj nasz zespół

Beata Ziemann
Prezes

Prezesem zarządu BZ Consulting a zarazem Główną Księgową jest Pani Beata Ziemann, udziałowiec wielu prężnie rozwijających się spółek, księgowa z 20 letnim doświadczeniem, posiadająca świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów nr. 301115/02. Pani Beata jako ekspert pisze artykuły do pism księgowych, występuje na konferencjach oraz wspiera młodych przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm.

Patrycja Kulas
Dział HR

p.kulas@bz-consulting.pl
728 882 352

Beata Sawicka
Dział HR

b.zmudczynska@bz-consulting.pl
728 882 352

Monika Osowska
Dział Księgowo-Finansowy

m.lubrzycka@bz-consulting.pl
728 882 348

Kinga Dądela
Dział Księgowo-Finansowy

k.dadela@bz-consulting.pl
668 847 327

Sylwia Potorska
Dział Księgowo-Finansowy

s.ceglewska@bz-consulting.pl
531 350 715

Katarzyna Miller
Dział Księgowo-Finansowy

k.miller@bz-consulting.pl
728 882 346

Daria Śmieja
Dział HR

d.smieja@bz-consulting.pl
728 882 352

Natalia Malinowska
Dział Księgowo-Finansowy

n.malinowska@bz-consulting.pl
531-349-637

Urszula Kruszniewska
Dział Księgowo-Finansowy

u.kruszniewska@bz-consulting.pl
728 881 563

Agnieszka Sochaczewska
Dział Księgowo-Finansowy

a.sochaczewska@bz-consulting.pl

Joanna Klasa
Dział Księgowo-Finansowy

j.klasa@bz-consulting.pl

Kinga Radgowska
Dział Księgowo-Finansowy

k.radgowska@bz-consulting.pl

Natalia Hildebrandt
Dział Księgowo-Finansowy

n.hildebrandt@bz-consulting.pl

Iwona Poniewierka
Dział HR

Dział HR

Zespół tworzą także związani z firmą od wielu lat podwykonawcy:

• biegli rewidenci
• samodzielni księgowi
• radcowie prawni
• audytorzy wewnętrzni
• specjaliści w zakresie pozyskiwania kapitału
• specjaliści w zakresie restrukturyzacji w obszarze finansowym
• specjaliści w zakresie restrukturyzacji w obszarze kadr i płac

Co sądzą o nas nasi klienci..